Reference

logopedie Mgr. Kateřina Mikolajková
nemcova

Profesionální přístup, časová flexibilita. Doporučuji!

Petra Němcová
kveta

Moje dcera neuměla cca ve 4 letech polovinu hlásek Katka ji vše naučila. Moc doporučuji. Dává dost materiálů, věnuje se dětem, učí rodiče, jak děti učit doma.

Květa Vomelová
marcela

Nemůžu nic než chválit a chválit. Paní logopedka je zlatý člověk. Docházela jsem k ní s dvojčaty (kluky), kdy jednomu stačilo správně ukázat jak na to a písmenka začali naskakovat jedno za druhým. S druhým synem to bylo složitější, to už tak hladce nešlo, ale díky úsilý paní logopedky se nám to také vydařilo. Kluci se na logopedii vždy těšili, paní logopedka má velice příjemný přístup a dokáže děti originálně zaujmout, poskytla nám spoustu studijního materiálu, naučila nás různé logopedické hry, což kluky nesmírně bavilo a dodávala nám sílu, abychom nepolevovali v úsilí. Po celou dobu, kdy jsme k ní docházeli, … pokračování na mém Facebooku.

Marcela Krausova
steinhauselova

profesionální a individuální přístup, rozumí dětem a dokáže je motivovat a srozumitelně jim vše vysvětlit, hravá forma výuky, výborné výukové materiály, byli jsme moc spokojeni, dětem návštěvy pomohly

Veronika Steinhäuselová

Skvělý přístup, byli jsme moc spokojení, výsledek po 2 návštěvě.

Aneta Šťastná
semradova

Výborná logopedka s individuálním přístupem k dětem. Vždy uměla syna zaujmout (i když zrovna dorazil ve špatné náladě). Dostávali jsme spoustu materiálů a her. Doporučujeme!

Logopedku Kateřinu Mikolajkovou mohu doporučit. Se synem jsme chodili asi třičtvrtě roku, musím ocenit vstřícnost, velkou trpělivost, srozumitelné vysvětlení jak doma cvičit. Také má paní logopedka hodně pomůcek, které vypůjčí i domů, takže nemusíte nic shánět někde jinde :-). Její práci hodnotím velice kladně, s dětmi to paní Mikolajková zkrátka umí! Ale co je možná nejdůležitější, je dobré věnovat svůj čas dětem a cvičit s nimi především doma, paní logopedka pouze navede jak na to…:-)